Forum Giełda +Dodaj wątek

coś się dzieje!!!!!

Zgłoś do moderatora
W pakietówkach od 20.06.2012 do wczoraj(wczoraj poszło 500 000 po 1.90 zł) zmieniło właściciela 4 882 000 akcji.Taką ilością wg danych dysponował tylko P.Bala wraz z małżonką.Poza tym w ogóle nie ma ruchu ani w górę ani w dół,co wróźy w przyszłości jakimś wystrzałem.Ciekawe tylko w którą stronę.Wydaje się logicznym,że raczej powinno iść do góry ponieważ spółka stabilna bez zagrożeń finansowych ,no i mały ukształtowany trendzik wzrostowy
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL -7,87% 1,17 2023-12-05 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.