Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,00 zł , zmiana od tamtej pory: -45,00%

Coś lub ktoś dużego tu wejdzie. Ale już się dowiemy przy 10 groszach.

Zgłoś do moderatora
Inaczej by tak nie gadał. Więc wiadomo kto skupuje akcje już.

A.G.: Wydaje się, że sporym problemem Spółki jest niska płynność obrotu. Czy rozważają Państwo scalenie akcji?
P.W.: Taka Uchwała została już podjęta ponad rok temu, jednak nie wiedzieć czemu została zaskarżona przez jednego z akcjonariuszy, który lakonicznie argumentuje w Sądzie, że przez to „spółka upadnie”. My się jednak nie poddajemy, pomimo przewlekłości procesów sądowych. Kolejna rozprawa w tej kwestii odbędzie się 4 września 2015 roku.
Poza tym Spółka jest dziś w innym miejscu, dlatego komentarze, że po resplicie kurs akcji spadnie, wydają się być mocno przesadzone. Choć nie upieram się przy resplicie, wszystko będzie zależeć m.in. od aktualnej sytuacji rynkowej.
Poza tym płynność naszych akcji jak na rynek NewConnect jest dobra. Free float stanowi ponad 60% akcji w obrocie, są zawierane transakcje, inwestorzy w nas wierzą i jestem przekonany, że nie zawiedziemy ich zaufania. Pierwszą barierą są 2 gr. Osobiście uważam, że w perspektywie średnioterminowej, po tym, co chcemy zrobić, wartość Grupy powinna zwiększyć się kilkukrotnie, a co za tym idzie kurs akcji powinien wynosić bliżej 0,10 zł niż 0,01 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE 0,00% 1,10 2022-08-18 11:17:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.