Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,65 zł , zmiana od tamtej pory: 75,89%

Coś dla długodystansowców

Zgłoś do moderatora
Nie traćcie nadziei a ostatni akapit polecam przeczytać dwukrotnie.
https://finance.yahoo.com/news/coping-with-two-conflicting-realities-154432351.html

Inwestowanie polega na radzeniu sobie z dwiema sprzecznymi rzeczywistościami — zwłaszcza w obliczu cofnięć

niedziela, 23 stycznia 2022, 16:44
Inwestowanie na giełdzie to trudne ćwiczenie umysłowe.
Między innymi inwestorzy muszą radzić sobie z dwiema pozornie sprzecznymi rzeczywistościami: na dłuższą metę prawie zawsze wszystko układa się na lepsze; 
W środowisku, w którym nagłówki wiadomości wydają się przytłaczająco alarmujące, myślę, że dla inwestorów pomocne jest obserwowanie, co historia mówi o skutkach rynkowych porównywalnych wydarzeń. TKer , nie ma niczego, czego giełda nie mogłaby przezwyciężyć, mając wystarczająco dużo czasu .
JEDNAK nie można wystarczająco powtórzyć, że 5% cofnięć i 10% korekt zdarza się częściej niż w danym roku. 

Inwestowanie: Za każdym bykiem czai się w cieniu niedźwiedź. (Źródło: Getty Images)
Niestety niezwykle trudno jest przewidzieć, kiedy zapasy spadną. się niezwykle kosztowne dla długoterminowych zwrotów .
Tak więc, niezależnie od tego, czy potrafisz kompleksowo zidentyfikować i zrównoważyć wszystkie potencjalne zwyżkowe i spadkowe katalizatory rynkowe, prawdopodobnie dobrym pomysłem jest po prostu zawsze być przygotowanym na to, że akcje doświadczą dużych spadków podczas długiej podróży w górę.
Popowy quiz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 0,12% 67,98 2022-05-27 13:25:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.