Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,96 zł , zmiana od tamtej pory: 49,49%

Coronawirusowa gorączka na kamery

Zgłoś do moderatora
Ułatwię Wam i powiem, nikt nie będzie inwestował w kamery termowizyjne aby sprawdzać gorączkę.
Łatwiej postawić ochroniarza z termometrem przed wejściem do budynku, niż tego samego ochroniarza przed monitorem. Jest taniej, dokładniej i pewność, że ochroniarz nie zaśnie :-)
Poza tym, gdyby jakiś bogaty sklepikarz zdecydował się na taką kamerę, to przecież są tańsze systemy pomiaru temperatury. Nie musza być to wizyjne, drogie kamery.
Sprawdzcie sobie firme FLIR, gdzie cena akcji spada. Wirus w ameryce szaleje, ale nikt nie myśli o kamerach! Bo to nie ma sensu.

  • Coronawirusowa gorączka na kamery Autor: ~Bohdan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INTROL -1,33% 5,92 2023-03-23 16:30:23