Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,78 zł , zmiana od tamtej pory: -55,64%

Coraz bardziej podoba mi się ta spółka

Duża w tym zasługa _Ręce_opadają i Jego wpisu, który przytaczam:

Przepraszam, ale mam dziś dobry piątkowy humor więc napiszę moje piątkowe przemyślenia (nie należy ich brać na poważnie):

Scenariusz na najbliższe kilka miesięcy:

1. 15. Październik - info o dostarczeniu demonstratora do Włoch
2. 21. Październik - info "uups" zapomnieliśmy ważnej śrubki do demonstratora, musimy przełożyć testy i wizytę w zakładzie spółki dopóki nie rozwiążemy sprawy ze śrubką..
3. 15. Listopada - Info o zaawansowanych pracach nad brakującą śrubką
4. 5. Grudnia - Info o pozytywnym zakończeniu prac w siedzibie spółki nad rzeczoną śrubką.
5. 12. Grudnia - Info zamówieniu elementów pakujących dla śrubki.
6. 27. Grudnia - Info śrubka czeka już na kuriera i się niecierpliwi.
7. 12. Stycznia - Info śrubka wyruszyła i pędzi do Włoch.
8. 26. Stycznia - Info śrubka się zawieruszyła po drodze i rozpoczęto poszukiwania.
9. 14. Luty - Info Dzień zakochanych przyniósł szczęśliwe zakończenie nieszczęśliwego zaginięcia i śrubka się odnalazła i może dalej pędzić na spotkanie z demonstratorem do Włoch.
10. 22. Luty - Info śrubka dotarła do kontrahenta i można rozpocząć prace nad połączeniem demonstratora, ze śrubka.
11. 09. Marzec - Info ogromny sukces - śrubka pasuje i połączenie z demonstratorem jest trwałe i funkcjonuje bez zarzutu.
12 17. Marzec - Info przepraszamy za delikatne opóźnienie w terminarzu ale już możemy rozpocząć obiecane wspólne testy demonstratora z włoską spółka...

ciąg dalszy nastąpi....napisze je życie...

Proszę tylko nie podawajcie mnie do KNF, CBŚP, GPW, NC, KGB, CIA, NSA, STASI, MOSAD'u, Mi5, Mi6, US, ZUS, NFZ, BND, PKP, PKO.

Pozdrawiam

Ja również przepraszam jako, że z tej radości spowodowanej inwestycją w tą świetną spółeczkę wypiłem kilka piwek i mam delikatny zawrót głowy.
Serdecznie pozdrawiam i życzę trafnych inwestycji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TERMO2PWR 15,33% 0,35 2019-12-11 10:57:35