Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,50 zł , zmiana od tamtej pory: -25,50%

COLUMBUS WODÓR ???

Zgłoś do moderatora
Przystąpiliśmy do powołanego przez KE sojuszu na rzecz czystego wodoru: European Clean #Hydrogen Alliance. „Będziemy odpowiedzialni za stworzenie lokalnej produkcji wodoru z #fotowoltaika, a także systemu jego magazynowania i dystrybucji” – wyjaśnia
@dawidzielinsky

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -0,49% 40,60 2021-01-28 10:32:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.