Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,90 zł , zmiana od tamtej pory: -21,95%

Columbus -Kernel

Zgłoś do moderatora
Ostatnie dni pokazały ze spółki typowo covidowe nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniemj jak w pierwszym kwartale tego roku.
W piątek raportuje się największy Ukraiński eksporter zbóż. Akcje są jeszcze nisko ale powoli ich wartość rośnie. Można jeszcze nabyć cos w dobrej cenie. Podobno mają bardzo dobre wyniki. Czy to gigant na miarę Columbusa ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -2,60% 46,75 2021-01-21 15:31:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.