Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,73 zł , zmiana od tamtej pory: -58,89%

Columbus i wzrost 1000%

Zgłoś do moderatora
To były piękne czasy. Czas znaleźć spółkę, która ma taki potencjał, ale jednocześnie nie ma praktycznie ryzyka.

Wystarczy przeszukać internet, aby dostać wynik:

Rank Progress (RNK) - C/WK 0.18, C/Z 1.28.

Spółka właśnie zaliczyła absolutny dołek i w najbliższym czasie będzie odbijać.

Potencjalna stopa zwrotu to 500%, od wartości godziwej, do 1000%, realnej.

Jest to jednocześnie nalepsza spółka pod kątem potencjalnej stopy zwrotu vs ryzyka, które praktycznie nie istnieje (gdyby dziś spółka upadła, to każdy zarobiłby na start owe 500% :) )

Pozdrawiam i życzę udanych inwestycji, a RNK do takich wg mnie będzie się zaliczał.

Nie naganiam na kupno czy sprzedaż, ale warto się zapoznać z walorem, bo w dzisiejszych czasach, ta spółka jest najlepszą jaką można wybrać wg mojej strategii inwestycyjnej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 2,80% 7,70 2022-05-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.