Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,91 zł , zmiana od tamtej pory: 10,88%

Cognor zarabia na spredzie - ten jest rekordowy

Zgłoś do moderatora
Cognor nie zarabia na cenach stali tylko na różnicy między ceną stali a ceną złomu. Ceny stali spadają ale ceny złomu jeszcze bardziej. Obecnie spread wg. stooq to około 300 Euro - większy niż w maju gdy ceny stali były rekordowe. Dla dociekliwych proponuję wejście na stooq i wpisanie rebar i scrap w wyszukiwarkę i porównanie różnicy w cenie. 2 i 3 kwartał szykuje się bardzo mocny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR -2,70% 4,33 2022-08-16 12:15:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.