Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,90 zł , zmiana od tamtej pory: -32,63%

COG - YAWAL Częstochowa podobieństwa

Zgłoś do moderatora
widzę duża podobieństwa COG- YAWAL obawiam się ze czeka nas ten sam los co yawalu .....ściągniecie spółki z gpw
przez głównego akcjonariusza......decyzja już pewnie podjęta i stąd wieloletnie duszenie kursu obrzydzanie potencjalnym kupującym......jak ktoś uważa inaczej to czekam na racjonalne wytłumaczenie dlaczego te akcje wciąż kosztują poniżej 2 zł ......
kurs yawalu zachowywała się bliźniaczo podobnie a potem wezwanie po niskiej cenie.....prostesty leszczy i zaskarżanie uchwała ZA nic nie dało....przydałoby się prześwietlenie transakcji na COG najlepiej te 1 dzień po publikacji raportu....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR -2,66% 1,28 2020-08-12 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.