Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,91 zł , zmiana od tamtej pory: 2,53%

codziennie baty na plecy !

Zgłoś do moderatora
ładne codzienne baty ! zmienili adres firmy teraz na przeciw ich pomieszczenia które mają na II piętrze jest BANK BGŻ PARIBAS ! niech biorą kredyt i wykup swoich akcji i zaraz będzie inaczej na kursie ale skup własnych akcji nie dodruk ciągle ! jak mają inwestora to niech bierze z rynku nie ciągła drukarnia i krętactwo ! po 10 gr wydrukują to spokojnie mogą z 5-10 krotnością sprzedawać !
czy nie może tom szulernią zająć się KNF czy GPW kto dopuszcza te emisję !!! nakładać kary wielomilionowe i będzie cisza i spokój z krętaczami z NC !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDAPP -2,41% 0,93 2021-10-25 09:56:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.