Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,56 zł , zmiana od tamtej pory: 54,05%

Codeaddict jak Skinwallet NFT!

Zgłoś do moderatora
Codeaddict, spólka w podobnym stopniu jak Skinwallet ma w planie działanie odnośnie sprzedazy dóbr kultury, a ich platforma Raisemana służy m.in. do tego

https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/codeaddict-hossa-na-nft-w-polsce-i-europie-zacznie-sie-niedlugo-zamierzamy-ja-umiejetnie-wykorzystac,akcje,288454
  • Codeaddict jak Skinwallet NFT! Autor: ~NFTtoken

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY -0,19% 51,70 2022-05-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.