Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,64 zł , zmiana od tamtej pory: 31,25%

COAL ENERGY WYBICIE

Zgłoś do moderatora
Ale tych akcji jest mało 122 tys w arkuszu na sprzedaży do 0,70 zł tylko 40 tys. Jak się następny tydzień potoczy po tych informacjach. Ciekawie będzie. Do tego jeszcze sygnały kupna. Dziś jeszcze czytałem o dymisji SURKOVA odpowiedzialnego za DONBAS. PROSZĘ SZUKAJCIE INF O SURKOVIE to może być klucz do DONBASU

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
COALENERG -1,18% 0,84 2021-03-05 16:45:49