Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,84 zł , zmiana od tamtej pory: 11,27%

Co zawiera portfel Carpathii? Warto się przyglądać

Zgłoś do moderatora
Na razie zainteresowanie Carpathią jets bardzo małe - widac to chocby w rankingu Bankiera.
Ale niebawem Carpathia będzie przyciągać wzrok wielu osób - debiuty spółek z portfela Carpathii - GenXone czy spółek z gamingu przyniosą wzrost popularności.

Osobnym tematem jest działalność Carpathii w Rumunii. O Bittnet - spółce, która dała Carpathii prawie 500 proc zysku i nadal daje, bo mają jeszcze sporo akcji, juz na forum było sporo.

Warto pamiętać jednak o tej spółce z portfela Carpathii
https://www.bankier.pl/forum/temat_kolejny-skarb-rumunski-fundusz-rzadowy-w-portfelu-carpathii,37355789.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CARPATHIA 5,33% 3,16 2022-05-20 15:39:15