Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,22 zł , zmiana od tamtej pory: -47,20%

CO ZANOTOWAŁ WYWIAD PZL, WYPOWIEDZI W WARSZAWIE, MOSKWIE,BERLINIE PRADZE

MOŻNA BY UJĄĆ TO TAK: W WARSZAWIE KRĄŻY TAKI KAWAŁ O MINISTRZE WOLNY ŻE " JEST DOSŁOWNIE JAK Z FILMU ALTERNATYWY 4 ANIOŁ, BYŁA TAKA SCENA JAK ANIOŁ KRZYCZAŁ DO ŻONY " MIEĆKA KUP SPINACZE BIUROWE, ALBO NIE KUP PĘDCZEK DRUTA TO SAM SE MUR ZROBIE""?. WSZYSCY ZASTANAWIAJĄ SIĘ PO CO TEN STAN NADZWYCZAJNY, JA MYŚLAŁEM ŻE TO DLA TEGO, ŻE W RAZIE WOJNY Z BIAŁORUSIĄ, SŁUPKI MURU NA GRANICY BEZ ZEZWOLENIA BUDOWLANEGO MOŻNA WIERCIĆ TYLKO NA 90 cm, A TU PRZEMARZANIE I CZA BY NA 130 cm. MYŚLAŁEM ŻE ZAJADĄ TAM Z TĄ TECHNOLOGIĄ TYCH EKRANÓW CO KOŁO AUTROSTAD STAWIAJĄ I ZAMKNĄŁ TEMAT. ALE TUM PĘCZKIEM DRUTA ZAŁATWIAJĄ. NO ALE BARDZO WYSTRASZENI SA W DOWÓDZTWIE W MOSKWIE, "ŻE NIE DOCENILI POLSKICH MOŻLIWOŚCI? W BUDOWANIU OGRODZENIA np. Z EUROPALET DREWNIANYCH? POLSKA TO MOCARSTWO W EUROPALETACH? TO NAWET MYSZ SIĘ NIE PRZEŚLIŹNIE, NIE MÓWIĄC JUŻ O ZASIEKACH. A W BERLINIE TO MÓWIĄ ŻE MOGĄ POLSCE POŻYCZYĆ TE BETONOWE ELEMENTY Z MURU BERLIŃSKIEGO, NA GRANICĘ Z BIAŁORUSIĄ. ALE MÓWIA ŻE TYLKO POŻYCZYĆ, BO JAK POLSCE DALEJ BĘDZIE TAK DOBRZE SZŁO, TO MOŻE BYĆ SYTUACJA, ŻE PRZYDADZĄ SIĘ SPOWROTEM W BERLINIE. A W PRADZE TO JUŻ NIE POWIEM CO MÓWIĄ O KOPALNI TURÓW. I TU SKŁADAM NA RĘCE PREZESA KACZYŃSKIEGO SAMOKRYTYKĘ JAK DORADZAŁ MI PREZYDENT BIDEN.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -0,69% 4,34 2022-11-30 16:33:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.