Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,02 zł , zmiana od tamtej pory: -11,76%

co z Zofiówką

Zgłoś do moderatora
Napisali że spółka wyszła z feralnego kontraktu obronna ręką, ale jak to ma się do osiągniętych zysków. Kolejne miesiące z pewnością dla menadżerów będą bardzo pracownice bo po odblokowaniu zastawów będą musieli poszukać nowych kontraktów. Kapitalizacja tak dużej spółki jest jakie 18 milionów, jak dla mnie biorąc pod uwagę zadłużenie nowe zlecenia jak i marka samej spółki jest śmieciowa tak być długo nie może. Pierwszy kwartał dla tego typu spółki jest zawsze najgorszym kolejne zazwyczaj są lepsze na co wpływ ma np.pogoda. Obserwuje spółkę na spekulantów nie ma co liczyć bo nie ma obrotu, jestem ciekawy ile akcji mają fundusze czy zwiększyły udziały choć tu nikt akcjami spółki nie handluje. Niedługo wchodzą PPK już słyszę opinie że będzie można zacząć kupować akcje z zamkniętymi oczami jeśli to będzie prawdą jaki potencjał do wzrostów ma Energoinstal? Podczas spadku z 1x złotych nikt z dużych nie oddał nawet jednej akcjii a ostatnio wręcz dokupił. Przesłanki wróżą wzrosty ale na giełdzie nigdy nic nie jest tak oczywiste

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -2,17% 0,90 2019-12-05 16:33:06
2019-12-05
Aneks do umowy kredytu
Umowa poręczenia
2019-11-21
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.