Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,09 zł , zmiana od tamtej pory: -32,11%

Co z tym airway bedzie dalej ?

Zgłoś do moderatora
Częsty problem spolek z gpw jest ze mimo dobrej sytuacji i często braku zobowiązań spółka dryfuje w miejscu. Wg mnie winna tego to brak zainteresowania. Z drugiej strony wazne co z robią z kasa i kiedy pojawi sie info o możliwej cenie nowego produktu i czy jest potencjalny kupiec.
Chcialbym zeby kurs poszedl na 1,5 ale widac ze sa chętni do wyjscia ze strata. To wina wlasnie braku zainteresowania - co wy na to ?

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIRWAY -1,33% 0,74 2018-03-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl