Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,50 zł , zmiana od tamtej pory: -18,18%

Co wy tu robicie w takiej cenie ? zła sytuacja finansowa to fakt

Zgłoś do moderatora
Macie jeszcze ogonek czekających na te akcje wykorzystajcie sytuację poniżej 3 zł się przypomnę ,ale skoro są wakacje ja bym to wykorzystał ,że ludzie nie ślęczą przed komputerem spróbowałbym podnieść zobaczysz co się stanie jak się ustawią to zjazd po grzbietach /// zła polityka i za dużo obiecanek podmiot nawet nie ma porządnej siedziby //oni to wykorzystają oddadzą wam te akcje jak tylko zobaczą na to szanse nic nie robią jak zwykle

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
01CYBATON 0,00% 4,50 2021-10-22 17:00:00