Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,61 zł , zmiana od tamtej pory: 13,04%

Co widzi kapitał spekulacyjny

Zgłoś do moderatora
Aktualizacja sytuacji technicznej.
https://imgur.com/a/5rYzcTP 
Tak widzi POZ kapitał spekulacyjny.
Jest on niezbędny do pokonania oporów w sytuacjach newralgicznych. Takich np. jak obecnie na POZ.
Jedynym argumentem za kupnem POZ jest dla spekulanta fakt, że kurs wybił do góry średnią EMA200, spadł poniżej i znowu wrócił ponad (to tzw. test wsparcia).
Kapitał spekulacyjny nie kupi jednak POZ dopóki nie zaświeci cena 1,77. Widać to bez problemu patrząc na obecne obroty.
Do tego poziomu kupują wierzący w potencjał spółki, jej fundamenty, w prezesa …
Kłopot polega na tym, że wierzący zabierają się do tego coś niemrawo. Jeżeli nie zabiorą się do roboty okazja przepadnie i kapitał potrzebny do wybicia poleci gdzie indziej.
Tak do refleksji poddaję - absolutnie nie namawiam do zakupu czy sprzedaży.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POZBUD -1,62% 1,82 2020-10-20 17:01:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.