Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,98 zł , zmiana od tamtej pory: -18,22%

CO tu taka cisza?

Zgłoś do moderatora
Nie ma komu brać? Zrozumieli jak dramatycznie jest w spółce i dlaczego crossover będzie po św. MBG?
Jeżeli nie wiedzą jeszcze - to do szkoły!
Macie ostateczną szansę na odejście do górnej części kanału. Jeżeli to s314eprzycie empiryści to suchej nitki nie zostawię
https://comparic.xyz/uploads/2022/01/pkp-cargo-17.01.2022.png

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 1,24% 12,25 2022-05-23 15:40:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.