Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,50 zł , zmiana od tamtej pory: -44,00%

Co tu tak wszystko zamarło czyżby wyleszczanie, próbowanie?

Zgłoś do moderatora
Halo spek, Takie info te 10000 zł za które zakupiłem akcje w zeszłym tygodniu, będę tu trzymał na bardzo długo nie mam presji, także bren........ się sami z sobą zbijajcie kurs o 2% jak tylko się na próbę wystawi 10 akcji do zlecenia.,,

Nie mogę, że Oni to liczą i analizują, ile jest ich obrotu i przelewania a ile innych i później zabawa w wyleszczanie...

mega obroty dziś ile 50000 zł jak na giełdę... jadę do warzywniaka obok może wyższe wykażą na pomiudorach...

pozdrawiam italianów ów z Łodzi!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -0,92% 6,44 2022-05-20 10:05:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.