Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,31 zł , zmiana od tamtej pory: -7,66%

Co tu się dzieje ?

Zgłoś do moderatora
Emisja na 500 mln PLN bez pp ???
Jakiej niby ceny oczekujecie ?
Przecież nikt nie wejdzie z taką kasą w spółkę Januarego.
Znając życie skończy się na emisji pod przejęcie jakiegoś podmiotu. Jeżeli byłoby to zwiększenie udziałów w Saule to zasadniczo wszyscy byliby zadowoleni. Problem w tym, że cena emisyjna na pewno będzie niższa niż 15 PLN.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 3,06% 17,83 2022-01-25 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.