Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: -27,03%

CO TU JEST GRANE?????????????????

Zgłoś do moderatora
Co tu się odwala???

Spółka perspektywiczna, dostali niemałe dotacje, robią nowe projekty, generalnie............... dzieje się!!! A kurs...??????????????

Cały czas się obsuwa. NIKT nie kupuje tej niby "perełki". O co tu chodzi? Czyżby zostały wykupione praktycznie wszystkie akcje przez "grupę" i zniechęcają ciągłym zaniżaniem kursu wyciągając od niecierpliwych resztki akcji?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
APIS -5,41% 0,07 2022-05-20 15:18:50