Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,00 zł , zmiana od tamtej pory: 31,80%

Co trzeba mieć pod kopułką aby kupować spółki w strefie wojennej?

Zgłoś do moderatora
NAGANIACIE PO WSZYSTKICH SPÓŁKACH NA TO.

Piszecie.
Jak Rosja wstrzyma działania na Ukrainie?

A jak nie wstrzyma?
Jakoś od 2014 roku nawet na miesiąc nie wstrzymali i się na to nie zanosi. A inwestowanie w strefie wojennej to jak zabawa w rosyjską ruletkę kilka razy się uda a raz ……..

Odwaga czy guppota?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ASTARTA 0,46% 32,95 2023-05-26 17:00:00