Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: 6,00%

co teraz redan bedzie robil? ktos skomentuje cytat z espi?

Zgłoś do moderatora
"W dniu 26 sierpnia 2020 r. Redan dokonał sprzedaży udziałów w spółce Top Secret Sp. z o.o. o czym informował w raporcie bieżącym nr 32/2020 z dnia 27 sierpnia 2020 r.) W związku z tym nastąpiło zakończenie sprawowania kontroli (w rozumieniu Międzynarodowego Standardu Sprawozdawczości Finansowej 10 Skonsolidowane Sprawozdania Finansowe) przez Redan nad spółką Top Secret Sp. z o.o. W związku z tym faktem począwszy od września br. Emitent odstępuje od publikacji comiesięcznych raportów o sprzedaży. Dane finansowe Grupy Redan będą przedstawiane w publikowanych raportach okresowych."
to co teraz bedzie redan robic?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN -0,93% 0,21 2021-01-15 15:40:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.