Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,44 zł , zmiana od tamtej pory: 171,59%

Co tam się stało ?

Zgłoś do moderatora
Zarząd Navimor - Invest S.A. (dalej: Spółka, Emitent) informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 30 kwietnia 2018 roku powziął informację telefoniczną z której wynika, iż w dniu 27 kwietnia 2018 roku Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VI Wydział Gospodarczy wydał postanowienie o ogłoszeniu upadłości likwidacyjnej Emitenta oraz ustanowił w osobie Pani Agnieszki Wilk, nr licencji doradcy restrukturyzacyjnego 241, syndyka masy upadłości. Postępowanie prowadzone będzie pod sygnaturą akt VI GUp 67/18.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB -1,24% 1,20 2021-09-24 16:18:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.