Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,21 zł , zmiana od tamtej pory: 27,27%

Co tam się dzieje? Żarty sobie robią?

Zgłoś do moderatora
Od piątku nie działają mi numery w Easycall. Dzwoniłem dziś do nich to gość mi gada że im serwer padł i w całym kraju nie działają ich telefony. Dziś kończy się poniedziałek i nie uporali się z tą usterką. Gdzie my żyjemy? W Bangladeszu?
Kpina na całej linii. Nawet informacji o tym nie ma na ich stronie bo po co?
Czy ktoś zna godnego polecenia operatora VOIP bo już straciłem resztkę cierpliwości do tych patałachów?
Proszę o sugestie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL -3,75% 1,54 2020-04-01 12:08:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.