Forum Giełda +Dodaj wątek

co tak cicho na Badziewiaku nr:1. ??? będzie dobrze już niebawem.

Zgłoś do moderatora
Już 17.11.2010. dowiemy się o finansach za 1-3 kw. tym razem stawiam na lepsze wyniki które na kurs i tak się nie przełożą w znaczącym stopniu.W sumie akcje są z rynku skupione w całości !!! i to co widzimy to "palenie głupa" cd. Reszta tak jak wcześniej pisałem-bez zmian. Pozdrawiam.
  • co tak cicho na Badziewiaku nr:1. ??? będzie dobrze już niebawem. Autor: ~jack

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
WARIMPEX -0,77% 5,16 2021-10-15 14:18:28