Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,90 zł , zmiana od tamtej pory: -13,48%

Co sie stanie jak jak Covidy beda w odwrocie?

Zgłoś do moderatora
ciekawe dlaczego usuneli moj poprzedni watek, byl bardzo podobny.

Pewnie zauwazyliscie informacje z Biomed, ktory wytworzyl lek na Covid, tak ze mysle, ze spolki Covidove powinny zaczynac podroz w dol, oprocz tych handlujacych testami.

https://www.biznesradar.pl/a/93768,biomed-lublin-mamy-pierwszy-na-swiecie-skuteczny-lek-na-covid-19

jesli NCIndex pozwoli to mysle, ze czas przychodzi na OZE

co sadzicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
01CYBATON -2,53% 7,70 2020-10-21 16:49:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.