Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,48 zł , zmiana od tamtej pory: 14,50%

co się odwlecze to nie uciecze!!! dzień się kończy, pora znów klepać dno

Zgłoś do moderatora
j.w.
po dzisiejszym względnie dobrym dniu czas na dalsze obniżenie lotów kursu
drodzy Państwo nie oszukamy przeznaczenia!!!
szczęśliwy kto już sprzedał bo zmartwień mniej na głowie!
wielu Wam już zazdrości, zwłaszcza, że trole wzrostowe już podnoszą ręce w geście zwycięstwa i trzepią uszami, żeby dalej ubierać jakże bezbronną przy nich ulicę!
Ulico przejrzyj na oczy!
  • co się odwlecze to nie uciecze!!! dzień się kończy, pora znów klepać dno Autor: ~ronaldinio

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COALENERG 0,93% 0,55 2020-11-27 16:19:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.