Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,20 zł , zmiana od tamtej pory: -42,68%

Co się dzieje z płucami po COVID-19? Z takimi powikłaniami lekarze

Zgłoś do moderatora
Leczenie śródmiąższowego zapalenia płuc polega na dostarczaniu choremu większego stężenia tlenu. Do tlenoterapii dołącza się leki przeciwzapalne. Kłopot w tym, że często pozostałością po chorobie są zwłóknienia w płucach, a na to nie ma leku – jedyne co można zrobić, to powstrzymać rozwój zapalenia płuc i nie dopuścić do wtórnych zmian włóknistych.

https://www.medonet.pl/koronawirus/poradnik,pluca-po-covid-19--z-takimi-powiklaniami-lekarze-sie-nie-spotykali,artykul,15789890.html

1-MNA właściwości przeciw zapalne już udowodnione, czekamy na wyniki we wskazaniu zwłóknienia płuc
  • Co się dzieje z płucami po COVID-19? Z takimi powikłaniami lekarze Autor: ~wuj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -0,31% 6,42 2022-05-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.