Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: 1 608,33%

Co sądzicie o tym co się dzieje z kursem, ktoś na siłę wywala papier ...

Zgłoś do moderatora
Myślałem, że pod koniec roku, aby sobie stratę zrobić, a tu już widzę pakiety po 150k na sell - czy my o czymś nie wiemy, jaki trup w szafie siedzi, czy ktoś chamsko chce pozyskać papier pod dalsze wzrosty. A może chce wpłynąć na płynność tej spółki. Naprawdę nie wiem o co caman.
Niech może ktoś bardziej doświadczony się wypowie, co o tym myśli.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IFIRMA -2,38% 20,50 2022-07-05 17:00:00