Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,30 zł , zmiana od tamtej pory: -1,63%

Co roku nowa linia produkcyjna

Zgłoś do moderatora
https://www.wnp.pl/energetyka/co-roku-nowa-linia-produkcyjna-perowskitow-z-polski,474692.html

Miejcie na uwadze że druga linia będzie ok. 7 razy wydajniejsza niż pierwsza, a co jeśli trzecia będzie kilka razy wydajniejsza niż druga? $$$

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BLUMERANG 2,11% 12,10 2021-10-22 17:02:20