Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,96 zł , zmiana od tamtej pory: 8,98%

Co powinno zrobić OneMore, aby zacząć zarabiać kasę.

Zgłoś do moderatora
Jestem inwestorem od samego początku, obserwuje firmę od dłuższego czasu.
To bardzo przykre jak patrzę w jaki sposób firma jest zarządzana, nie wspominając o pomysłach na rozwój i promowaniu gry.
GhostRunner jest świetną grą z ogromnymi możliwościami, wystarczy trochę kreatywności.

Moim zdaniem:
Powinni jak najszybciej stworzyć tryb multiplayer. Rozgrywka przez Internet.
Powinna to być rozgrywka zespołowa. Nie 1 na 1, a np. 3 na 3.
Następnie zrobić zawody z nagrodą 10 000 USD dla zwycięskiej drużyny.
Rozreklamować wydarzenie, zrobić coś na wzór rozgrywek Counter Strike.

Ludzie zaczną ćwiczyć, zaczną rozmawiać o wydarzeniu, sprzedaż gier skoczy, stworzy się promocja, zadziała marketing szeptany
I mamy sukces.

A może wy macie jakieś pomysły?


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ONEMORE -0,74% 5,40 2021-10-27 09:00:00