Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,89 zł , zmiana od tamtej pory: -37,72%
Mam pytanie dla znających temat - Posiadam pakiet akcji, ale cena zaukupu jest powyżej 7 zł, wierzę nadal w tą spółkę, więc nawet po tej obecnej cenie trochę dokupuję i nie oddam go ze stratą, więc będę trzymał nawet jak wyprowadzą akcje z GPW. Zostawię je sobie jako zabezpieczenie emerytalne. Pytanie jest takie co wtedy, czy dostanę papierowe akcje, czy będę musiał być informowany przez spółkę o wszystkich podjętych decyzjach, zyskach/stratach, inwestycjach, walnych zebraniach, itp.????. Jak wygląda w takiej sytuacji obrót tymi akcjami???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FAM 11,11% 1,80 2018-02-19 15:28:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.