Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,44 zł , zmiana od tamtej pory: -39,09%

co oznaczają ruchy w akcjonariacie?

Zgłoś do moderatora
według moich przemyśleń na podstawie komunikatów spółki, jeden duży akcjonariusz postanowił spędzić resztę żywota na długich wakacjach i zaproponował pozostałym wykup jego akcji. Aby zachować cenę i nie robić zamieszania wokół spółki pozostali pozbyli sie akcji imiennych w cenie umożliwiającej wykup pakietu tego pierwszego. Zamieszanie jednak powstało i akcje spadły dość poważnie. Cała sprawa jednak zakończyła się pięknym wykresem i wracamy do wcześniejszych wartości . Nadal jest większość akcji w powaznych rekach i 0,5% nie powinno stwarzać jakiegokolwiek zagrożenia dla spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WERTHHOLZ -0,74% 0,27 2022-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.