Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -4,00%

Co oni robią ???????tylko pogłębiają straty?????

Zgłoś do moderatora
ARC Umowa znacząca

Zarząd Arcus S.A. ("Spółka", "Emitent") informuje, iż w dniu 21 kwietnia 2015 roku, podpisał umowę ramową z firmą MEDENIT S.A. ("Zamawiający") z siedzibą w Warszawie (02-972), ul. Ks. Prymasa Augusta Hlonda 10 lok. 103.

Przedmiotem umowy jest ustalenie warunków współpracy dot. dostawy urządzeń oraz oprogramowania.

Wartość umowy:
Łączna szacowana wartość umowy wynosi około 15 mln złotych bez podatku VAT.

Okres obowiązywania umowy:
Umowa wchodzi w życie z dniem jej zawarcia i obowiązywać będzie przez okres 12 miesięcy.

Warunki umowy nie odbiegają od standardów rynkowych stosowanych w umowach tego typu.

Kryterium uznania umowy za znaczącą jest fakt, iż jej wartość przekroczyła 10% wartości kapitałów własnych Emitenta.

Podstawa prawna: §5 ust. 1 pkt 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCUS 30,43% 1,20 2020-04-09 17:00:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.