Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,65 zł , zmiana od tamtej pory: -17,58%

Co Oni knuja

Zgłoś do moderatora
Wycinam „ ale jeszcze w tym roku mam nadzieję, że zakomunikujemy rynkowi ciekawe projekty wykraczające poza standardowe postrzeganie OZE w Polsce”

"Podpisanie term sheet jest swoistym sukcesem wszystkich zaangażowanych osób w projekt Minutor Energia. Udało nam się do idei budowania średniej wielkości przedsiębiorstwa energetycznego przekonać wielu inwestorów, którzy biorą udział w kolejnych rundach finansowania spółki. Na chwilę obecną rynek może nas poznać jako podmiot zajmujący się montażem instalacji PV dla domu i dla biznesu, ale jeszcze w tym roku mam nadzieję, że zakomunikujemy rynkowi ciekawe projekty wykraczające poza standardowe postrzeganie OZE w Polsce. Branża, w którą coraz mocniej się angażujemy, ma bardzo dobre perspektywy, a całość odnawialnych źródeł energii, jak i elektromobilność, to niesamowita szansa dla wzrostu wartości połączonych spółek. Przed nami dużo pracy, a podpisany term sheet to początek drogi" - dodał prezes Mintour Energia Zbisław Lasek.

https://www.money.pl/gielda/hub4fintech-podpisal-term-sheet-ws-polaczenia-z-minutor-energia-6566285249738881a.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
H4F 0,00% 1,36 2020-12-03 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.