Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,20 zł , zmiana od tamtej pory: 16,67%

Co nas czeka w czerwcu? Nowa produkcja.

Zgłoś do moderatora
No to co z tym czerwcem? Otóż w czerwcu The Dust chce zorganizować konferencję dla graczy oraz fanów twórczości Jacka Piekary, podczas której przedstawi szczegóły związane z produkcją gry w świecie Cyklu Inkwizytorskiego. Projekt realizowany będzie na PC, konsole oraz urządzenia mobilne (w kooperacji ze spółką T-Bull). Jak mówi Prezes Jakub Wolff: „To nasza największa produkcja, której budżet jest faktycznie spory. Ma on równie wysoki potencjał co zauważają również zgłaszający się do nas inwestorzy. W obecnej chwili kończymy negocjacje umowy, która zapewni finansowanie produkcji przez ponad 2 lata. […] Odnośnie budżetu oraz planowanego harmonogramu prac powiemy więcej na konferencji w czerwcu.„ Warto jeszcze dodać, że spółka nie planuje emisji akcji w celu pozyskania kapitału. Jego źródłem mają być środki własne, zewnętrzni inwestorzy oraz różnego rodzaju wsparcia dla firm, np. Game INN.

Cała analiza dostępna na http://investjourney.pl/2019/06/09/tydzien-221-zloty-czerwiec-czarny-czerwiec/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 2,44% 8,40 2019-11-21 16:16:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.