Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,52 zł , zmiana od tamtej pory: 13,66%

Co mnie jeszcze tu trzyma?

Zgłoś do moderatora
Przede wszystkim to ogromne zapotrzebowanie na tego typu grę jak WW3, temat gry 10/10. Nie ma co się oszukiwać, że gro graczy będzie chciało rozegrać wojnę w prawdziwych realiach. Czegoś takiego nie było, to nie kolejny odgrzewany kotlet. Trzeba pić melisę i czekać na premierę. Drugi powód to aplikacja dla wojska. Nie wierzę, że przy ich polityce marnego informowania nie podawaliby komunikatu, gdyby coś nie było a rzeczy, a wiadomo, że Polska ma przeznaczać 2,5% PKB. Trzecim powodem jest Czarnobyl i znów temat i zapotrzebowanie 10/10, z tym, że to 2021 rok najwcześniej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 3,03% 24,46 2020-02-20 17:01:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.