Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,45 zł , zmiana od tamtej pory: -14,35%

Co kolesie..

Zgłoś do moderatora
we dwóch chcecie , zrobić tu wielkie zamieszanie , co ogromne WOV, naganijac na wątkach spółki z WIG 20.Wam się chyba w głowach coś porobilo z tym nachalnym nagonem na kolejny po Invetum nagonie na szajs z N.C, 4 ligowy badziew bez obrotów większej kasy , dużych inwestorów. Ten wasz " wynalazek,," giełdowy , mówiąc kolokwialnie nie jest wart fajki spikow. Tam tylko jakaś wasza wielka podnieta na wielkie pieniądze i chcecie nagonic jakis frajerów na ten szemrany intetresik giełdowy, co tam marzy wam się jakaś spółdzielnia , tylko brak większej kasy, to WIELKE zamieszanie robocie tu na wątkach Allegro. Swoją drogą dziwi mnie bardzo ,że moder bankiera zezwala na takie praktyki niezdrowej reklamy, a może nawet konkurencji. Więc moder do roboty i wycinać to dziadostwo!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALLEGRO -2,40% 20,09 2022-10-07 17:02:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.