Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,80 zł , zmiana od tamtej pory: -52,08%

Co gdzie i jak?

Zgłoś do moderatora
Acrebit S.A. Przejmuje spółkę Yoshi S.A. Dotychczasową działalność spółki "odkupi" aktualny prezes za kwotę 1,75 mln zł.

Dziś pojawiło się info:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/LAUREN-PESO-POLSKA-S-A-Czesciowe-zakonczenie-negocjacji-oraz-zawarcie-umowy-licencyjnej-7953957.html 

"informuje o częściowym zakończeniu negocjacji oraz zwarciu w dniu wczorajszym umowy ze Spółką Polymertech sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie, KRS: 0000649586 (dalej: „Polymertch”) " - Większościowym akcjonariuszem Polymertech jest YOSHI S.A. :-)

Reasumując - Acrebit zamienia się w Yoshi (rezygnują z dotychczasowej działalności i idą w rynek medyczny, info tutaj: https://www.bankier.pl/wiadomosc/ACREBIT-S-A-Wyjasnienia-dotyczace-nowej-planowanej-dzialalnosci-Emitenta-7935664.html) a Lauren, gdzie wczoraj także mogliśmy wyczytać info, że osoby powiązane z Panem Januarym w niego wchodzą: https://www.bankier.pl/wiadomosc/LAUREN-PESO-POLSKA-S-A-Zmiana-stanu-posiadania-7953795.html  

To wszystko układa się w jedną całość :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACREBIT 7,48% 2,30 2021-01-22 14:38:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.