Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,60 zł , zmiana od tamtej pory: 26,34%

Co gdyby PKO stwarzało tylko pozory chęci zakupu PCM tylko po to aby

Zgłoś do moderatora
Hitachi dało wyższą ceną? Przecież PZU ma około 17% akcji PCM więc zależy im na jak najwyższej cenie, wydaje mi się, że dużo wyżej już nie będzie. Niby PKO zainteresowane, ale nie podnosi ceny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PCM 0,00% 23,50 2019-06-17 15:29:22