Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,00 zł , zmiana od tamtej pory: 20,00%

Co do Motylej? 27-go wniosek, a 31 10 tys. testów na lotnisku???

Zgłoś do moderatora
27 Biomaxima poinformowała o złożeniu wniosku, a 31-go przyleciały maseczki, niebywałe ... tylko, że z Chin i to za darmo w ramach pomocy humanitarnej ;) kto nie sprzedał ten gapa, kto kupił ten gapakwadrat.

 https://www.bankier.pl/wiadomosc/Koronawirus-w-Polsce-Testy-maseczki-kombinezony-przylecialy-z-Chin-do-Polski-7852393.html 
  • Co do Motylej? 27-go wniosek, a 31 10 tys. testów na lotnisku??? Autor: wikipetr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAXIMA -0,79% 25,20 2020-05-29 17:00:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.