Forum Giełda +Dodaj wątek

Co dalej z JSW?

Zgłoś do moderatora
Zwracam się z pytaniem do akcjonariuszy, bądź ludzi którzy mogą obiektywnie ocenić sytuację spółki. Ostatnio pojawiło się dużo negatywnych rekomendacji i opinii o złych perspektywach spółki, jakie zatem decyzje podejmujecie lub jakie decyzje sugerujecie podjąć. Czy jest szansa na powrót do kanału 80-95, czy czeka nas dłuższy przystanek w 60-68 lub zjazd poniżej?

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -0,40% 99,80 2017-10-17 17:04:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl