Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,72 zł , zmiana od tamtej pory: 11,42%

Co dalej z CCC? Wasze przemyślenia

Zgłoś do moderatora
W 2020 roku po wybuchu pandemii kupiłem akcje CCC po 27 zł (prawie idealnie w dołku).

Sprzedałem wszystko po 81 zł (bardzo daleko od szczytu)

Jak myślicie do jakich poziomów może spaść obecnie CCC i najważniejsze pytanie, czy gdyby CCC spadło np. na 10 zł to czy Waszym zdaniem jest szansa na odbicie w przyszłości czy to będzie koniec tej spółki? Chociażby przez bardzo wysokie koszty kredytów?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCC -0,84% 37,57 2022-11-30 17:00:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.