Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,96 zł , zmiana od tamtej pory: -8,93%

Co dadzą w poniedziałek w WR?

Zgłoś do moderatora
Może że ostanie patche spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem. Może kilka fotek z ferii.

Według road mapy której jeszcze nie unieważnili albo skorygowali animacje miały być w październiku. Jeszcze nie wiadomo kiedy wejdą na PTE. I wy uważacie że przesunięcie o rok lub półtora jest nierealne?

Zdziwię sie jeżeli nie osiągniemy 16 zł.

Jak oni mogli pisać miesiąc temu że nie przewidują przesunięcia premiery. To poważni ludzie?

Zdziwię sie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 -10,71% 20,00 2020-02-27 17:01:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.