Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: -29,23%

Clash i Plata Games

Zgłoś do moderatora
Świetny komunikat się pojawił.
Primebit będzie robił nową wersję Clasha.
Pomijam fakt, że w komunikacie jest pomylone imię i powinien być Jarosław Modrzejewski.
Ciekawsze jest coś innego. Wydawcą Clasha była firma Longsoft Games sp. z o.o. postawiona w stan upadłości. Wspólnikami Longsoftu byli: Piotr Jurek, Jarosław Modrzejewski oraz Ozon Media AB. Dzisiaj Jarosław Modrzejewski jest prezesem Plata Games (o ciekawej historii wpisów w krs sie nie wypowiadam, bo nie o to chodzi).

Interesujące jest:
1. W jaki sposób Jarosław Modrzejewski zatrzymał wyłączne prawa do dysponowania Clash-em?
2. Skoro Jarosław Modrzejewski ma firmę, która tworzy gry to do czego (oprócz pieniędzy) jest mu potrzebny Primebit Games?
3. Czy naprawdę w Primebit Games już się skończyły pomysły na własne produkcje?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PBGAMES 9,79% 0,46 2022-05-20 17:00:00