Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,50 zł , zmiana od tamtej pory: -25,25%

Citi ticker C USD niedługo nawet po 40 USD

Zgłoś do moderatora
hej,
jeśli szukacie okazji, polecam CITI ticker C, cena/wartość księgowa - 0.5 - teraz po 50 USD, może jeszcze spaść nawet do 40 USD.

10 mld usd ekspozycji na Rosję, więc jeszcze warto poczekać, do wyników za 2 kwartał, lub 3. Na lipiec, sierpień przewiduję odbicie, zobaczymy

odnośnie ryzyka USDPLN - lecimy na 5 zł za 1 USD, potem zobaczymy czy będzie 6 zł,

EURUSD się osłabia, więc USD na razie wygrywa walkę ...

generalnie indeks banków w Polsce i USA ma się ku spadkowi, deutsche bank też opada, na razie banki nie są grane ...

pozdrawiam,
adas
orlenik

zapraszam na swoj kanal
tradingview
adasstadnicki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP 0,16% 25,04 2022-08-10 17:04:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.