Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -7,73%

Ciężki kwartal ale RAPORTY coraz to LEPSZE ===> nadejda efekty

Zgłoś do moderatora
jak widac po raporcie to kwartal do lekkich nie nalezal, druga polowa roku jak zwykle jest lepsza i na to tez zanosi sie tym razem. spolka mimo to poradzila sobie calkiem dobrze i ciagle ZWIEKSZA PRZYCHODY ktore juz w 85% sa ze sprzedazy online.

beda tez prace nad nowym sklepem internetowym wiec wszystko przelozy sie na zwiekszona sprzedaz a jezeli marze 32% zostana utrzymane to mamy duze szanse na zyski w kolejnych kwartalach. to jest info z raportu ze akcje juz trzeba zaczac akumulowac bo wyniki sie poprawiaja. pozniej bedzie gonienie kroliczka na kolejnych widlach czy podwojnych widlach.

kto dobiera ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HURTIMEX 9,87% 0,17 2023-11-28 15:51:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.